14.02.2024 12:40
Комунальники дбають про стан міських укриттів
![65cc93a0be563__4d20f0f2-f506-47b1-b25a-42d2c2b730fe.jpg 65cc93a0be563__4d20f0f2-f506-47b1-b25a-42d2c2b730fe.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189715/65cc93a0be563__4d20f0f2-f506-47b1-b25a-42d2c2b730fe.jpg)
Фахівці КП «Запоріжремсервіс» регулярно проводять планові огляди, стежать за належним технічним та санітарним станом приміщень, де розташовані укриття, які знаходяться в управлінні підприємства.
Так, в управлінні КП «Запророжремсервіс» знаходиться 3 протирадіаційних укриття, 9 сховищ, 138 найпростіших укриттів. Одне з них – розташоване в Дніпровському районі по вулиці Фанатській. Загальна площа приміщення – 119 кв. м. Минулого року в укритті виконали поточний ремонт. Тут було відновлено системи водо- та електропостачання, каналізації. Також працівники КП облаштували санвузли і встановили системи чистої та фільтруючої вентиляції. Тепер це охайна захисна споруда, в якій комфортно зможуть перебувати 202 людини.
Загалом минулого року комунальники відремонтували 11 захисних споруд, які знаходяться в їх безпосередньому підпорядкуванні. В приміщеннях встановили вентиляцію, сантехніку, відновили водо- та електропостачання, каналізацію. Крім того, укриття обладнані усіма необхідними меблями. Робота в цьому напрямку триватиме й надалі.
![05ffe00f-15fa-4af3-b07a-16ab37c99297.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189801/05ffe00f-15fa-4af3-b07a-16ab37c99297.jpg)
![06996d8b-652e-4ea7-96e8-b1fb7f96e115.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189802/06996d8b-652e-4ea7-96e8-b1fb7f96e115.jpg)
![15daf3c3-e218-43ba-9f58-45118a2abac2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189803/15daf3c3-e218-43ba-9f58-45118a2abac2.jpg)
![3e591863-b7e9-4582-b556-329666bf3642.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189804/3e591863-b7e9-4582-b556-329666bf3642.jpg)
![6ae44eac-2aab-4ea1-b6fa-ba6416dfa62d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189805/6ae44eac-2aab-4ea1-b6fa-ba6416dfa62d.jpg)
![9789dd44-c904-4931-9389-10522fcfbf92.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189806/9789dd44-c904-4931-9389-10522fcfbf92.jpg)
![abbeb63f-4192-4043-a7b2-7d9a427b952c.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189807/abbeb63f-4192-4043-a7b2-7d9a427b952c.jpg)
![e5a859d5-52eb-4b0c-b4bd-87cd3498f603.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189808/e5a859d5-52eb-4b0c-b4bd-87cd3498f603.jpg)
![f875754e-86a3-4c7d-a41b-ee5e7350e631.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189809/f875754e-86a3-4c7d-a41b-ee5e7350e631.jpg)
![fb4d3e6e-5c7f-4860-83ef-5772fce0b409.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189810/fb4d3e6e-5c7f-4860-83ef-5772fce0b409.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Про роботу громадського транспорту 27 липня
Усі новини