15.02.2024 09:07
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65cdb88e5deda__msg-1001790330682-17343.jpg 65cdb88e5deda__msg-1001790330682-17343.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/189996/65cdb88e5deda__msg-1001790330682-17343.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку українські воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 3 атаки противника західніше Вербового та Роботиного.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 19 громад у Пологівському і Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждали Мала Токмачка та Роботине. До правоохоронців надійшло 7 повідомлень про руйнування житлових будинків і об'єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Про роботу громадського транспорту 27 липня
Усі новини