15.02.2024 09:45
Комунальники прибирають відсів з доріг
![65cdc01da554e__ЕЛУАШ.jpg 65cdc01da554e__ЕЛУАШ.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190010/65cdc01da554e__ЕЛУАШ.jpg)
Запорізькі шляховики продовжують ручне і механічне прибирання у всіх районах міста. Спецтехніка і працівники задіяні на шляхах, закріплених ділянках тротуарів та зупинкових комплексах.
Наразі комунальники збирають сміття і відсів, яким посипалися дороги під час зимової негоди. Далі все завантажують у ківш трактора, а потім у самоскид.
- Зимою, підчас снігопаду та ожеледиці, ми посипали та обробляли дороги і тротуари протиожеледною сумішшю. А зараз виконуємо роботи з прибирання відсіву після зимового утримання доріг, щоб було у місті чисто, - зазначив майстер експлуатаційної дільниці КП «ЕЛУАШ» у Заводському районі Нікіта Хімченко.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Про роботу громадського транспорту 27 липня
Усі новини