15.02.2024 09:45
Комунальники прибирають відсів з доріг
Запорізькі шляховики продовжують ручне і механічне прибирання у всіх районах міста. Спецтехніка і працівники задіяні на шляхах, закріплених ділянках тротуарів та зупинкових комплексах.
Наразі комунальники збирають сміття і відсів, яким посипалися дороги під час зимової негоди. Далі все завантажують у ківш трактора, а потім у самоскид.
- Зимою, підчас снігопаду та ожеледиці, ми посипали та обробляли дороги і тротуари протиожеледною сумішшю. А зараз виконуємо роботи з прибирання відсіву після зимового утримання доріг, щоб було у місті чисто, - зазначив майстер експлуатаційної дільниці КП «ЕЛУАШ» у Заводському районі Нікіта Хімченко.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Як працюватиме транспорт 26 червня
25/06/2026
Прозорий захист від уламків скла
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
Усі новини