15.02.2024 15:25
Провели зустріч з ветеранами Афганської війни
![65ce10c858cc5__photo1708002938.jpeg 65ce10c858cc5__photo1708002938.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190291/65ce10c858cc5__photo1708002938.jpeg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Вони знають, що таке пекло війни: запорізькі «воїни-інтернаціоналісти» передають свій бойовий досвід сучасним захисникам України.
Зі страшної війни в Афганістані не повернулися тисячі українців. Тисячі отримали поранення. Тисячі назавжди залишилися людьми з інвалідністю. Таку надвисоку ціну заплатила Україна за імперські амбіції Кремля.
Сьогодні, разом з ГО BELUGA UA, ми організували для запорізьких ветеранів Афганської війни невелику теплу зустріч та від усього серця подякували їм за сучасний вклад в обороноздатність нашої країни.
Ці люди добре знають, що таке війна і добре знають ціну життя. Ще у 2014 році вони виступили на захист рідної землі від російських загарбників, а зараз всіляко підтримують наших воїнів та застосовують свій бойовий досвід у нинішній боротьбі за незалежність України.
Низький уклін. Здоров'я вам, довгих років життя, української Перемоги і миру.
![photo1708002938-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190354/photo1708002938-(1).jpg)
![photo1708002938-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190355/photo1708002938-(2).jpg)
![photo1708002938-(3).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190356/photo1708002938-(3).jpg)
![photo1708002938-(4).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190357/photo1708002938-(4).jpg)
![photo1708002938-(5).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190358/photo1708002938-(5).jpg)
![photo1708002938-(6).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190359/photo1708002938-(6).jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини