15.02.2024 16:20
У Хортицькому районі тривають сезонні роботи
Комунальники продовжують прибирати та вивозити сміття, гілля та опале листя, а також проводити низку сезонних робіт.
Як повідомили у Хортицькій райадміністрації, на території району з 9 по 15 лютого роботи з благоустрою виконували працівники КП «ЕЛУАШ», КРБП «Зеленбуд», а також підрядні організації.
"Елуашіівці" проводили ручне прибирання автошляхів по Хортицькому шосе, вул. Сорочинській та вул. Василя Сергієнка (загальна площа 1 000 кв. м). Крім того, на території всього району прибирали зупинки громадського транспорту та очищали урни.
Працівники КРБП «Зеленбуд» виконали роботи зі збору сміття (77 га) та опалого листя (8000 кв. м), видалили поросль дерев у Парку Поколінь (150), а також виконали обрізку дерев у парках Поколінь та Героїв Національної Гвардії України (230).
Впродовж тижня вивезли 4,7 т опалого листя та 1,2 т гілля.
Крім того, 3 машини гілля з території Хортицького району вивезла підрядна організація. Роботи проводилися по бул. Будівельників, 8, вул. Василя Сергієнка, 13 та вул. Сорочинській, 15.
Наступного тижня у Хортицькому районі роботи з благоустрою триватимуть за встановленим графіком.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Як працюватиме транспорт 26 червня
25/06/2026
Прозорий захист від уламків скла
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
Усі новини