15.02.2024 21:45
Комунальники виконали першочергові роботи з ліквідації наслідків ранкового обстрілу
![65ce69e5e5df3__photo_2024-02-15_19-27-37.jpg 65ce69e5e5df3__photo_2024-02-15_19-27-37.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/190491/65ce69e5e5df3__photo_2024-02-15_19-27-37.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Комунальники виконали першочергові роботи з ліквідації наслідків ранкового обстрілу.
Наразі відомо, що внаслідок ворожої атаки сьогодні було ушкоджено 14 багатоповерхівок та 9 приватних будинків.
Працівники «Запоріжремсервісу» та керуючих компаній виконали роботи майже на 100%, «закривши» плитами OSB пошкоджені вікна у всіх квартирах, під’їздах і приватних будинках, у які їм надали доступ. Окрім того, у приватних будинках було виконано ремонт фронтонів і покрівель. Усі ремонтні матеріали були використані з міського резерву.
Протягом дня соцпрацівники і фахівці райадміністрацій фіксували пошкодження та консультували людей. На місці також працювали благодійники – гуманітарна місія «Проліска», ГО «Право на захист», ГО «Сонце ЮА», БФ «Карітас Запоріжжя» та БФ «Посмішка ЮА».
![photo_2024-02-15_11-45-37.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192583/photo_2024-02-15_11-45-37.jpg)
![photo_2024-02-15_11-45-38.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192584/photo_2024-02-15_11-45-38.jpg)
![photo_2024-02-15_11-45-39.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192585/photo_2024-02-15_11-45-39.jpg)
![photo_2024-02-15_11-45-42.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192586/photo_2024-02-15_11-45-42.jpg)
![photo_2024-02-15_11-45-43-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192587/photo_2024-02-15_11-45-43-(2).jpg)
![photo_2024-02-15_11-45-43.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192588/photo_2024-02-15_11-45-43.jpg)
![photo_2024-02-15_19-27-37.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192589/photo_2024-02-15_19-27-37.jpg)
![photo_2024-02-15_19-27-38.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192590/photo_2024-02-15_19-27-38.jpg)
![photo_2024-02-15_19-27-40.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192591/photo_2024-02-15_19-27-40.jpg)
![photo_2024-02-15_19-27-42.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192592/photo_2024-02-15_19-27-42.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини