16.02.2024 09:11
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65cf0ae449aba__msg-1001790330682-17369-(1).jpg 65cf0ae449aba__msg-1001790330682-17369-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192575/65cf0ae449aba__msg-1001790330682-17369-(1).jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генштабу, на Запорізькому напрямку наші військові активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог наступальних (штурмових) дій не вів.
Водночас рашисти продовжують обстрілювати прифронтові громади області. Як повідомляє обласна військова адміністрація, учора окупанти завдали 3 ракетних удари по Запоріжжю, атакували безпілотниками та обстріляли з артилерії 17 населених пунктів у Пологівському та Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждало село Новодарівка.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини