16.02.2024 13:20
Запоріжжя обирає європейський шлях
![65cf44dbc73ae__партнери-гол.jpg 65cf44dbc73ae__партнери-гол.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192674/65cf44dbc73ae__партнери-гол.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запоріжжя обирає європейський шлях: співпрацюємо з міжнародними партнерами задля втілення сучасних стандартів у міських освітніх закладах.
Якісна освіта і соціалізація дітей в умовах війни – один з пріоритетних напрямків нашої роботи.
Докладаємо максимум зусиль для того, щоб дітки змогли повернутися до освітніх закладів та приводимо до ладу укриття, розташовані у міських школах і садочках. А щоб процес здобуття освіти проходив у комфортних умовах, що відповідають європейським стандартам, залучаємо до співпраці міжнародних партнерів.
Зокрема днями ми підписали контракти на термомодернізацію восьми міських шкіл і садочків. Проєкти реалізуються в рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України», яку фінансує Європейський інвестиційний банк. Цільові кошти, надані банком, можуть бути спрямовані виключно на модернізацію освітніх закладів.
![партнери1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192680/партнери1.jpg)
![партнери2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192681/партнери2.jpg)
![партнери3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192682/партнери3.jpg)
![партнери4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192683/партнери4.jpg)
![партнери5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192684/партнери5.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини