16.02.2024 15:55
Продовжується відновлення будинків
![65cf69ef2c371__1d02a9bb-451e-4b1d-b606-56025d39677e.jpg 65cf69ef2c371__1d02a9bb-451e-4b1d-b606-56025d39677e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192816/65cf69ef2c371__1d02a9bb-451e-4b1d-b606-56025d39677e.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- У квартирах відбудованого під’їзду на Сталеварів,16 тривають внутрішні роботи
У відновленій частині будинку по квартирам прокладено електромережу, змонтовано вузли водопостачання і каналізації. Розпочато штукатурні роботи. На даху будинку завершують монтаж металочерепиці. У найближчих планах - виконання «стяжки» підлоги і монтаж внутрішньоквартирних дверей.
Щоlо ситуації ще на 3-х будинках:
Зестафонська, 10. У 2, 3 і 4 під’їздах тривають шпаклювальні і штукатурні роботи. У 1-му (відновленому) під’їзді завершено монтаж системи газопостачання.
Соборний, 151. У квартирах відбудованого під’їзду укладають кахель, клеять шпалери, монтують натяжні стелі. Тривають внутрішні роботи у нежитлових приміщеннях та роботи з благоустрою на прилеглій території. В укритті виконується установка вентиляційної системи.
Кияшка, 22. У квартирах тривають оздоблювальні роботи, зокрема укладка кахельної плитки. На сходових клітинах завершуються штукатурні роботи. Триває ремонт в укритті будинку та в приміщенні ЦНАПу.
![4d666f57-75bf-41d0-813b-10df028d6cef.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192817/4d666f57-75bf-41d0-813b-10df028d6cef.jpg)
![7341c845-fb5d-4c6b-8b3e-397a70d33134.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192818/7341c845-fb5d-4c6b-8b3e-397a70d33134.jpg)
![73e28fee-662a-4a8b-a97d-dccd94e28bf2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192819/73e28fee-662a-4a8b-a97d-dccd94e28bf2.jpg)
![82bc06e5-0ad4-4dc7-9aac-02c8b15ff666.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192820/82bc06e5-0ad4-4dc7-9aac-02c8b15ff666.jpg)
![90ea28de-a8dd-4611-addf-fa9254e0e47f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192821/90ea28de-a8dd-4611-addf-fa9254e0e47f.jpg)
![9604014c-4f9b-41dc-aa56-c2bb848a7ef0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192822/9604014c-4f9b-41dc-aa56-c2bb848a7ef0.jpg)
![a98d8126-cd2c-4a88-bf62-8be707a3d9ef.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192823/a98d8126-cd2c-4a88-bf62-8be707a3d9ef.jpg)
![d415ae2d-ffdc-4e3a-9155-3e58472d92c1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192824/d415ae2d-ffdc-4e3a-9155-3e58472d92c1.jpg)
![ee9630e0-75a5-42d1-a54c-eff9daabef76.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192825/ee9630e0-75a5-42d1-a54c-eff9daabef76.jpg)
![f5d65bf5-0ff6-4657-ac5b-134084ceb9ab.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192826/f5d65bf5-0ff6-4657-ac5b-134084ceb9ab.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини