17.02.2024 18:05
Подачу тепла до будинків відновлено
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Вже з теплом: 39 будинків, які сьогодні залишалися без опалення, підключені до теплопостачання
Фахівці концерну «Міські теплові мережі» у стислі терміни ліквідували наслідки ворожого обстрілу на тепломережі та відновили роботу котельні. Всі 4 тисячі абонентів наразі підключені до опалення.
Дякуємо нашим тепловикам за оперативну роботу!
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Як працюватиме транспорт 23 червня
22/06/2026
Зміни у роботі електротранспорту
22/06/2026
«Скринька надії» у Запоріжжі
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Діти Захисників відвідали аквакомплекс
Усі новини