19.02.2024 09:19
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65d30152ce2ef__msg-1001790330682-17429.jpg 65d30152ce2ef__msg-1001790330682-17429.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/193122/65d30152ce2ef__msg-1001790330682-17429.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генштаб, на Запорізькому напрямку наші захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог 10 разів безуспішно намагався атакувати позиції наших військ в районі села Роботине.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 12 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Завдали авіаційного удару по Малій Токмачці. Правоохоронці задокументували 10 повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини