19.02.2024 20:15
Мешканці зруйнованих будинків продовжують отримувати допомогу від міста
![65d39ab312d82__photo_2024-02-19_15-51-27-(2).jpg 65d39ab312d82__photo_2024-02-19_15-51-27-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/193661/65d39ab312d82__photo_2024-02-19_15-51-27-(2).jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Понад 53 мільйони гривень з міського бюджету отримали запорізькі власники зруйнованого ворогом житла.
Виплати з міського бюджету запоріжці отримуватимуть до моменту відновлення їхнього житла або (згідно з новими змінами, які будуть затверджені найближчим часом) до моменту отримання житлових сертифікатів від держави.
При цьому в останньому випадку виплата щомісячної допомоги від міста припиняється не одразу, а лише через 3 місяці після затвердження надання людині такого сертифіката на придбання нового житла.
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини