19.02.2024 20:15
Мешканці зруйнованих будинків продовжують отримувати допомогу від міста
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Понад 53 мільйони гривень з міського бюджету отримали запорізькі власники зруйнованого ворогом житла.
Виплати з міського бюджету запоріжці отримуватимуть до моменту відновлення їхнього житла або (згідно з новими змінами, які будуть затверджені найближчим часом) до моменту отримання житлових сертифікатів від держави.
При цьому в останньому випадку виплата щомісячної допомоги від міста припиняється не одразу, а лише через 3 місяці після затвердження надання людині такого сертифіката на придбання нового житла.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Як працюватиме транспорт 26 червня
25/06/2026
Прозорий захист від уламків скла
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
Усі новини