20.02.2024 20:20
Запоріжжя та Калуш налагоджують співпрацю
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Місто Калуш – новий партнер Запоріжжя, з яким починаємо будувати плідну співпрацю.
Разом з міським головою Калуша Андрієм Найдою підписали Меморандум про економічне партнерство наших міст.
Калуш, як і Запоріжжя, є потужним промисловим центром у своєму регіоні, тож об’єднавши зусилля та обмінюючись досвідом, зможемо досягнути гарних результатів.
Також ми вже запланували у майбутньому посилити наші партнерські відносини та зробити Запоріжжя і Калуш містами-побратимами.
До речі, Андрій Михайлович – частий гість нашого краю, тому що особисто допомагає одній з бригад, яка стоїть на захисті Запорізького напрямку. Дякуємо пану Андрію та його громаді за прагнення до співпраці, за підтримку військових та за затишний прихисток, який калушці надають запорізьким родинам під час війни.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Завершено капремонт трамвайного переїзду
24/06/2026
Ліцей "Захисник" оголошує набір на навчання
24/06/2026
Працюють на конкретний результат для громади
24/06/2026
Рівні можливості для ветеранів
Усі новини