21.02.2024 09:07
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65d5a184281aa__photo1708499136.jpeg 65d5a184281aa__photo1708499136.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/194411/65d5a184281aa__photo1708499136.jpeg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За повідомленням Генштабу, на Запорізькому напрямку українські воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 7 атак ворога біля Малої Токмачки та Роботиного.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 17 громад у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждали Мала Токмачка, Роботине та Новоданилівка. До правоохоронців надійшло 25 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини