21.02.2024 20:10
Міжнародні партнери продовжують підтримувати Запоріжжя
![65d63c6bd38c9__photo_2024-02-21_20-04-03.jpg 65d63c6bd38c9__photo_2024-02-21_20-04-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/195075/65d63c6bd38c9__photo_2024-02-21_20-04-03.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Міжнародні партнери продовжують підтримувати Запоріжжя.
Постійно працюємо над розширенням міжнародної співпраці, спрямованої на допомогу нашому прифронтовому місту.
У рамках такої співпраці представники комунального підприємства «Інститут розвитку міста Запоріжжя», за сприяння Консульства України в Гданську, домовилися з польською фундацією кредитної спілки Via Stella про передачу запорізьким "Пунктам Незламності" трьох генераторів потужністю 30 кіловат.
Цей важливий вантаж до нашого міста особисто доставив пан Ігор - голова ще однієї польської благодійної організації «Фундація Ігора Трача». Подолавши сотні кілометрів, благодійник разом з генераторами привіз до Запоріжжя ще й корм для тварин, якими опікується КП «Побутовик».
Дякуємо партнерам за передачу та транспортування такої цінної допомоги. Працюємо далі. Разом до Перемоги!
![photo_2024-02-21_20-04-00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/195103/photo_2024-02-21_20-04-00.jpg)
![photo_2024-02-21_20-04-01.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/195104/photo_2024-02-21_20-04-01.jpg)
![photo_2024-02-21_20-04-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/195105/photo_2024-02-21_20-04-03.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини