22.02.2024 15:50
Відбулась «гаряча телефонна лінія» з заступником міського голови
![65d74ff04c7e3__83730fa7-90c5-47ee-8965-da0955a39e0f.jpg 65d74ff04c7e3__83730fa7-90c5-47ee-8965-da0955a39e0f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/195601/65d74ff04c7e3__83730fa7-90c5-47ee-8965-da0955a39e0f.jpg)
22 лютого під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців міста Запоріжжя відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій П’ятницький. За роз'ясненнями до посадовця звернулися громадяни з таких питань:
- законність перепланування першого поверху багатоквартирного будинку;
- ремонт водостічних труб багатоквартирного будинку;
- відновлення газопостачання багатоквартирного будинку.
Всім, хто телефонував, надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини