23.02.2024 09:11
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65d8456cce153__msg-1001790330682-17514.jpg 65d8456cce153__msg-1001790330682-17514.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/195767/65d8456cce153__msg-1001790330682-17514.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генерального штабу, на Запорізькому напрямку наші мужні воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 5 атак противника західніше Вербового та в районі Роботиного.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 9 населених пунктів у Пологівському і Василівському районах. Правоохоронці задокументували 19 нових повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини