24.02.2024 14:00
Покладання квітів на Алеї захисників України
До другої річниці початку повномасштабного російського вторгнення у Запоріжжі, на Алеї захисників України, відбулось урочисте покладання квітів. У заході взяли участь секретар міської ради Анатолій Куртєв, представники обласної та міської влади.
Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які загинули у боротьбі з російською агресією, пам’ять цивільних українців, які були вбиті російськими окупантами на тимчасово окупованій території, загинули від російських обстрілів.
На завершення заходу присутні поклали квіти до пам’ятного знаку на Алеї захисників України.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
У ботнічному саду з’явилася сенсорна стежка
25/06/2026
30 років Конституції України
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
25/06/2026
Першочергові ремонтні роботи тривають
25/06/2026
Естетика та безпека дорожнього руху
Усі новини