24.02.2024 21:00
Військових нагородили «Орденами пошани»
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Низький уклін нашим воїнам за те, що вберегли Запоріжжя від ворога.
Сьогодні, в день великого суму і водночас великої гордості за наших захисників і захисниць, відзначили самовіддану боротьбу запорізьких військовослужбовців «Орденами пошани» та від імені усіх містян щиро подякували нашим захисникам за самовіддану боротьбу.
Наші незламні титани! Ви – нескорений щит і меч України. Ви – наш оберіг. Ви – наша найсильніша віра, найбільша надія та найщиріша гордість.
Вклоняємося до землі і дуже чекаємо вас додому.
Слава нашим найкращим у світі воїнам! Слава Україні!
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Завершено капремонт трамвайного переїзду
24/06/2026
Ліцей "Захисник" оголошує набір на навчання
24/06/2026
Працюють на конкретний результат для громади
24/06/2026
Рівні можливості для ветеранів
Усі новини