27.02.2024 20:50
Продовжуємо співпрацю з Global Empowerment Mission
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Global Empowerment Mission (GEM) – потужна організація, яка підтримує міста по всій Україні.
Саме представники GEM Global Empowerment Mission спільно з Фондом Howard G. BUFFETT стали одними з перших наших партнерів, які почали виконувати у прифронтовому Запоріжжі відновлювальну роботу.
За час нашої співпраці благодійники встановили у Запоріжжі понад 2000 вікон і близько 4000 склопакетів та передали міським "Пунктам Незламності" 8 генераторів потужністю від 40 до 100 кіловат.
Із засновником і президентом GEM Майклом Каппоні Michael Capponi ми знайомі особисто вже майже рік і треба сказати, що пан Майкл дуже захоплюється Запоріжжям і вважає його найкращим українським містом.
Дякуємо Майклу Каппоні, Говарду Баффету та їхній команді, яка працює в Запоріжжі (зокрема керівнику Запорізького напрямку від фонду GEM Віталію Кубушці), за допомогу в ці непрості часи війни.
![IMG_4640.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197370/IMG_4640.jpg)
![IMG_4643.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197371/IMG_4643.jpg)
![IMG_4644.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197372/IMG_4644.jpg)
![IMG_4645.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197373/IMG_4645.jpg)
![IMG_4646.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197374/IMG_4646.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
21/07/2024
Привітали та нагородили металургів
21/07/2024
Про роботу громадського транспорту 22 липня
21/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
Усі новини