29.02.2024 10:00
Нове обладнання у лікарню
![65e0377a8510d__лікарня-5.jpg 65e0377a8510d__лікарня-5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197994/65e0377a8510d__лікарня-5.jpg)
Нові ліжка, матраци та ортопедичне обладнання передали до п’ятої міської лікарні волонтери фонду «Сильна і вільна Україна». Для цього ще місяць тому благодійники звернулися онлайн до німецької організації «Жовто-блакитний хрест», котре займається, зокрема, і підтримкою українських лікарень.
Нове обладнання передали у травматологічне відділення, з поміж іншого є і ортези. Фахівці зауважують, ці механізми допомагають травмованій людині під час реабілітації зменшити біль, підвищити мобільність та скоригувати рухи належним чином.
Приємно здивували персонал лікарні і нові ліжка, адже, окрім якісного транспортування пацієнтів, вони мають додаткові можливості для полегшення процесу реабілітації.
За словами медиків нове обладнання має полегшити не тільки роботу лікарів, а й життя пацієнтів, адже до відділення травматології найчастіше потрапляють люди літнього віку з переломами та пацієнти, які отримали травми на виробництві або внаслідок ДТП.