29.02.2024 13:10
Комунальники наводять лад у Шевченківському районі
В усіх районах Запоріжжя тривають роботи з благоустрою. Після завершення зимового періоду особлива увага приділяється виконанню сезонних робіт. Зокрема прибиранню вулиць та тротуарів, парків та скверів, обрізці дерев, вивезенню опалого листя, утриманню газонів та квітників тощо.
Як повідомили фахівці Шевченківської райадміністрації, в останній тиждень зими, з 23 по 29 лютого, на території району роботи з благоустрою виконувалися за встановленим графіком. Основну увагу зосередили на прибиранні. Було вивезено гілля та опале листя по вул. Полякова, вул. Чарівній та вул. Качалова, проведено підбір та захоронення мертвих тварин по вул. Липовецькій та вул. Іванова. Крім того, ліквідовано стихійне звалище по вул. Тимурівській.
Наступного тижня роботи з благоустрою на території Шевченківського району продовжаться за планом.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини