01.03.2024 20:20
Міському управлінню надзвичайних ситуацій – 25 років!
![65e22676049f6__photo_2024-03-01_20-01-47.jpg 65e22676049f6__photo_2024-03-01_20-01-47.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198944/65e22676049f6__photo_2024-03-01_20-01-47.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Міському управлінню з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення – 25 років!
Вже четверть століття його фахівці, разом з підпорядкованими управлінню рятувальними службами, однією великою командою, як злагоджений механізм, стоять на варті цивільного захисту Запоріжжя.
З початком повномасштабного вторгнення у наших надзвичайників не просто побільшало роботи. Вона ще й стала набагато важчою і набагато відповідальнішою. Та попри виклики війни, попри ризики ракетних атак, попри втому фахівці управління і рятувальні служби самовіддано роблять свою справу. Тому що знають – їхня робота береже життя.
Від імені усього міста дякую вам, вартові цивільного захисту Запоріжжя!
![photo_2024-03-01_20-01-47.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198945/photo_2024-03-01_20-01-47.jpg)
![photo_2024-03-01_20-01-48.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198946/photo_2024-03-01_20-01-48.jpg)
![photo_2024-03-01_20-01-49.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198947/photo_2024-03-01_20-01-49.jpg)
![photo_2024-03-01_20-01-50.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198948/photo_2024-03-01_20-01-50.jpg)
![photo_2024-03-01_20-01-51.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198949/photo_2024-03-01_20-01-51.jpg)
![photo_2024-03-01_20-01-52.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198950/photo_2024-03-01_20-01-52.jpg)
![photo_2024-03-01_20-01-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198951/photo_2024-03-01_20-01-53.jpg)
![photo_2024-03-01_20-01-54.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198952/photo_2024-03-01_20-01-54.jpg)
![photo_2024-03-01_20-01-55.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198953/photo_2024-03-01_20-01-55.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
Усі новини