02.03.2024 09:05
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65e2d09d241a7__photo_2024-03-02_09-05-07.jpg 65e2d09d241a7__photo_2024-03-02_09-05-07.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198998/65e2d09d241a7__photo_2024-03-02_09-05-07.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генерального штабу, на Запорізькому напрямку наші військові активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог наступальних (штурмових) дій не вів.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 6 населених пунктів у Пологівському районі. Завдали авіаційних ударів по Малій Токмачці, Роботиному та Новоданилівці. До правоохоронців надійшло 26 повідомлень про руйнування житлових будинків та інших мирних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини