03.03.2024 09:20
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65e4252602bf2__photo_2024-03-03_09-04-11.jpg 65e4252602bf2__photo_2024-03-03_09-04-11.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199112/65e4252602bf2__photo_2024-03-03_09-04-11.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші мужні захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог провів 4 безуспішних атаки в районі Роботиного та західніше Новопрокопівки.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 10 населених пунктів у Пологівському і Василівському районах. Від ударів ворожої авіації постраждали Вербове, Мала Токмачка та Роботине. До правоохоронців надійшло 12 повідомлень про руйнування житлових будинків та інфраструктурних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини