03.03.2024 15:35
Конкурс «Таланти міста Запоріжжя»
![65e47cbfd2839__photo_2024-03-03_13-30-53.jpg 65e47cbfd2839__photo_2024-03-03_13-30-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199132/65e47cbfd2839__photo_2024-03-03_13-30-53.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запорізькі дітки – здібні, винахідливі і талановиті патріоти свого міста і країни
Неймовірно гарні, яскраві та сповнені любов’ю до рідного краю: саме такі роботи вихованців навчальних закладів міста були представлені на міському конкурсі дитячої творчості «Таланти міста Запоріжжя» .
У своїх малюнках, фотороботах і декоративних виробах дітки втілили таку важливу для кожного з нас тематику конкурсу - «Запоріжжя оновлене». І неможливо не відзначити, що кожен представлений дитячий витвір став по-своєму особливим, але є дещо, що об’єднує усі роботи – це потужні патріотичні почуття нашого молодого покоління.
![photo_2024-03-03_13-30-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199133/photo_2024-03-03_13-30-53.jpg)
![photo_2024-03-03_13-30-54.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199134/photo_2024-03-03_13-30-54.jpg)
![photo_2024-03-03_13-30-56-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199135/photo_2024-03-03_13-30-56-(2).jpg)
![photo_2024-03-03_13-30-56.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199136/photo_2024-03-03_13-30-56.jpg)
![photo_2024-03-03_13-30-58.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199137/photo_2024-03-03_13-30-58.jpg)
![photo_2024-03-03_15-22-42.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199138/photo_2024-03-03_15-22-42.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
Усі новини