04.03.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65e5741ce37c6__msg-1001790330682-17712.jpg 65e5741ce37c6__msg-1001790330682-17712.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199182/65e5741ce37c6__msg-1001790330682-17712.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За повідомленням Генштабу, на Запорізькому напрямку наші оборонці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог здійснив 3 атаки в районі села Роботине, але успіху не мав.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 6 населених пунктів у Пологівському районі. Від авіаційних ударів постраждали Верхня Терса та Роботине. До правоохоронців надійшло 11 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини