04.03.2024 10:15
Запоріжці звертаються до ЦНАПів
![65e5804bb3ed3__65dc414140849__o_1dmsvpvhegbmojf6qj1cp2kaea.jpg 65e5804bb3ed3__65dc414140849__o_1dmsvpvhegbmojf6qj1cp2kaea.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199234/65e5804bb3ed3__65dc414140849__o_1dmsvpvhegbmojf6qj1cp2kaea.jpg)
Протягом минулого тижня, з 26 лютого по 1 березня, до запорізького Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів з різними питаннями звернулися 2197 людей.
Найбільше громадян – 1254 – звернулися з заявами на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які приїхали до міста у період воєнного стану. Затребуваною залишається й послуга державної реєстрації права власності на нерухоме майно. Минулого тижня з цього питання звернулись 377 людей.
Загалом нині у запорізькому ЦНАПі та його територіальних підрозділах містяни можуть скористатися 286 видами послуг, а також отримати консультацію від працівників обласного центру зайнятості.