05.03.2024 13:00
Відбулась «гаряча лінія» з заступником міського голови
![65e6fb425ce49__630_360_1525715074-4774.jpg 65e6fb425ce49__630_360_1525715074-4774.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199814/65e6fb425ce49__630_360_1525715074-4774.jpg)
5 березня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців Запоріжжя відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Васюк. За роз'ясненнями до посадовця звернулися з питань шляхового ремонту і будівництва, утримання житлового фонду, благоустрою прибудинкової території.
Всім, хто телефонував, надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини