06.03.2024 10:40
У Запоріжжі відбувся традиційний молитовний сніданок
![65e82c3e03bbc__msg-1001790330682-17759.jpg 65e82c3e03bbc__msg-1001790330682-17759.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/200191/65e82c3e03bbc__msg-1001790330682-17759.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- У стінах міської ради прозвучали слова спільної молитви за захисників і захисниць України.
Під час традиційного молитовного сніданку разом із заступниками міського голови, депутатами, представниками громадськості, виконавчих органів міськради та комунальних установ вшанували пам’ять військових та цивільних, які загинули в цій жорстокій війні, та попросили Господа зберегти здоровʼя і життя наших воїнів, які зараз знаходяться на лінії фронту і боряться за свободу нашого рідного українського Запоріжжя.
![msg-1001790330682-17760.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/200205/msg-1001790330682-17760.jpg)
![msg-1001790330682-17761.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/200206/msg-1001790330682-17761.jpg)
![msg-1001790330682-17762.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/200207/msg-1001790330682-17762.jpg)