06.03.2024 14:10
«Гаряча лінія» з першим заступником міського голови
Сьогодні, 6 березня, у Запорізькій міськраді відбулася «гаряча телефонна лінія» з першим заступником міського голови Олександром Власюком. Громадяни звернулися до посадовця з питаннями щодо дотримання законності й правопорядку, а також благоустрою прибудинкової території.
Усім, хто телефонував під час «гарячої ліні, Олександр Власюк надав вичерпні роз'яснення. Крім того, відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Завершено капремонт трамвайного переїзду
23/06/2026
Співпрацюватимемо з громадою Малої Токмачки
22/06/2026
Шануємо матерів та дружин загиблих Героїв
Усі новини