06.03.2024 20:30
Підписано угоду в рамках японської програми «Кусаноне»
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Маємо перші результати роботи запорізької делегації на Японсько-Українському бізнес-форумі.
На початку лютого делегація з Запоріжжя презентувала у Токіо низку важливих для нашого міста проєктів, серед яких і соціальне таксі для маломобільних людей. А вже сьогодні ми, спільно з Повноважним Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі та ГО «СТЕП», підписали грантову угоду в рамках японської програми «Кусаноне», спрямовану на інклюзивний розвиток Запоріжжя.
В рамках програми за грантові кошти, надані японською стороною, буде придбано реабілітаційне оснащення і спеціалізований транспорт для трьох міських інклюзивно-ресурсних центрів Запоріжжя на загальну суму 2,6 мільйони гривень.
Дякуємо уряду Японії за підтримку та готовність до активної співпраці.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Завершено капремонт трамвайного переїзду
23/06/2026
Співпрацюватимемо з громадою Малої Токмачки
22/06/2026
Шануємо матерів та дружин загиблих Героїв
Усі новини