07.03.2024 15:00
Роботи з благоустрою у Шевченківському районі
В усіх районах Запоріжжя продовжуються роботи, спрямовані на відновлення порядку після зимового періоду. Особливу увагу комунальники приділяють наведенню ладу та вивезенню сміття.
Як повідомили у Шевченківській райадміністрації, минулого тижня на території району роботи з благоустрою тривали за планом.Так, з 1 по 7 березня було вивезено гілля та опале листя по вул. О. Поради. Крім того, на цій же вулиці було ліквідоване стихійне звалище.
Наступного тижня роботи з благоустрою у Шевченківському районі триватимуть і далі.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини