07.03.2024 15:00
Роботи з благоустрою у Шевченківському районі
![65e9b174c2e48__Без-имени.jpg 65e9b174c2e48__Без-имени.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/200703/65e9b174c2e48__Без-имени.jpg)
В усіх районах Запоріжжя продовжуються роботи, спрямовані на відновлення порядку після зимового періоду. Особливу увагу комунальники приділяють наведенню ладу та вивезенню сміття.
Як повідомили у Шевченківській райадміністрації, минулого тижня на території району роботи з благоустрою тривали за планом.Так, з 1 по 7 березня було вивезено гілля та опале листя по вул. О. Поради. Крім того, на цій же вулиці було ліквідоване стихійне звалище.
Наступного тижня роботи з благоустрою у Шевченківському районі триватимуть і далі.