11.03.2024 10:00
ЦНАПи надають різні види послуг
![65eeb88e86673__65e5804bb3ed3__65dc414140849__o_1dmsvpvhegbmojf6qj1cp2kaea.jpg 65eeb88e86673__65e5804bb3ed3__65dc414140849__o_1dmsvpvhegbmojf6qj1cp2kaea.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/201407/65eeb88e86673__65e5804bb3ed3__65dc414140849__o_1dmsvpvhegbmojf6qj1cp2kaea.jpg)
Впродовж минулого тижня, з 4 по 8 березня, до запорізького Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів з різними питаннями звернулися 3 014 людей.
Як і тиждень тому, найбільше громадян цікавила послуга з надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які приїхали до міста у період воєнного стану – 1 809.
Крім того, 335 звернень стосувалися державної реєстрації права власності на нерухоме майно. А 342 людини подали заяви щодо отримання матеріальної допомоги.
Нагадаємо, загалом запорізький ЦНАП та його територіальні підрозділи надають 286 видів послуг. Там також можна отримати консультацію працівників обласного центру зайнятості.