13.03.2024 14:55
Запоріжанку привітали зі 102-м днем народження
![65f1a1bb0d322__4.jpg 65f1a1bb0d322__4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202471/65f1a1bb0d322__4.jpg)
Сьогодні 102 роки виповнилось мешканці нашого міста, довгожительці - Самойленко Євдокії Петрівні. З привітаннями до неї в гості прийшли спеціалісти департаменту соціального захисту населення Запорізької міської ради. Серед подарунків іменинниці від міської влади – грошовий сертифікат на 2 тисячі гривень.
Євдокія Петрівна учасник війни, в роки Другої світової працювала на військовому заводі. Після закінчення війни працювала вчителькою до досягнення пенсійного віку.
Іменинниця з радістю поділилася спогадами та розповіла про свої захоплення. Зокрема, улюбленим заняттям стало вишивання. Багато її робіт прикрашають не тільки рідну оселю, а й домівки поціновувачів її творчості, навіть за межами країни. Свою останню картину вона вишила в 94 роки.
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202524/1.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202525/2.jpg)
![3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202526/3.jpg)
![4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202527/4.jpg)
![5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202528/5.jpg)