13.03.2024 15:30
Адмінпротокол за захаращення території
![65f1a4b334923__іб.jpg 65f1a4b334923__іб.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202546/65f1a4b334923__іб.jpg)
У Запоріжжі на керівника гаражного кооперативу фахівці інспекції з благоустрою склали протокол про адміністративне правопорушення за фактом невиконання заходів з належного утримання прилеглої території.
Так, під час перевірки території Заводського району зафіксовано порушення типових правил благоустрою щодо тривалого ігнорування виконання робіт з прибирання сміття навколо території гаражного кооперативу, що по вулиці Павлокічкаській. Така бездіяльність призвела до появи на прилеглій території гаражного кооперативу стихійного сміттєзвалища.
Фахівці інспекції з благоустрою закликають суб'єктів господарювання дотримуватись законодавства у сфері благоустрою та підтримувати чистоту навколо і наголошують, що перевірки санітарного стану території міста триватимуть і надалі.