13.03.2024 15:45
Ліквідували чергову "наливайку"
Як повідомили в департаменті муніципального управління, у місті триває демонтаж незаконно встановлених МАФів.
Так, цього тижня завдяки спільній роботі департаменту та КП «Муніципальна варта», інспекції з благоустрою, департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради, Запорізького районного управління поліції, патрульної поліції Запорізької області та райадміністрації, вдалося виконати рішення виконавчого комітету та ліквідувати незаконно встановлену металеву конструкцію на території Заводського району. Цей гараж використовувався в якості незаконного пункту прийому вторинної сировини та «наливайки».
Фахівці департаменту муніципального управління закликають запоріжців дотримуватись вимог законодавства та підтримувати порядок у місті.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
22/06/2026
Комунальники доглядають за квітниками
22/06/2026
Як проходить благоустрій Хортицького району
20/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
Усі новини