13.03.2024 20:25
Ще одна «швидка» для міста
![65f1fe6b10296__photo_2024-03-13_15-01-00.jpg 65f1fe6b10296__photo_2024-03-13_15-01-00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202693/65f1fe6b10296__photo_2024-03-13_15-01-00.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запоріжжя отримало ще один сучасний автомобіль швидкої допомоги від німецьких партнерів.
Від початку повномасштабного вторгнення громади Німеччини, як справжні друзі України та Запоріжжя, потужно підтримують наше місто різноманітною допомогою. Це і техніка для комунальних підприємств, і генератори, і «швидкі», й ще ціла низка важливих речей.
Цього разу допомогу Запоріжжю у вигляді карети «швидкої допомоги» надало німецьке місто Бергхайм за сприяння німецького благодійного фонду «Синьо-жовтий хрест». Допомогли з передачею автомобіля наші партнери з ГО «Ротарі клуб «Запоріжжя-Хортиця», які активно співпрацюють з Ротарі Клубом Райн-Ерфт.
Дякуємо німецьким парнерам та ротарійцям за цю «швидку», яка відтепер допомагатиме рятувати життя пацієнтів 9-ї міської лікарні.
![photo_2024-03-13_15-00-58.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202713/photo_2024-03-13_15-00-58.jpg)
![photo_2024-03-13_15-00-59.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202714/photo_2024-03-13_15-00-59.jpg)
![photo_2024-03-13_15-01-00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202715/photo_2024-03-13_15-01-00.jpg)
![photo_2024-03-13_15-01-01-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202716/photo_2024-03-13_15-01-01-(2).jpg)
![photo_2024-03-13_15-01-01.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202717/photo_2024-03-13_15-01-01.jpg)
![photo_2024-03-13_15-01-02.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202718/photo_2024-03-13_15-01-02.jpg)