14.03.2024 13:20
Відбулась «гаряча лінія» з заступником міського голови
![65f2dc8dc2f21__ГТЛ-Казанцева-О.А.-14.03.2024.jpg 65f2dc8dc2f21__ГТЛ-Казанцева-О.А.-14.03.2024.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/202933/65f2dc8dc2f21__ГТЛ-Казанцева-О.А.-14.03.2024.jpg)
14 березня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців міста відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Казанцев.
За роз'ясненнями до посадовця зверталися з питань благоустрою та приведення до належного санітарного стану прибудинкової території багатоквартирного будинку.
Всім, хто телефонував, було надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства, заявники також отримають офіційну відповідь і у письмовій формі.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/07/2024
У Запоріжжі створюється Рада безбарʼєрності
22/07/2024
«Пряма» лінія заступника міського голови
21/07/2024
Привітали та нагородили металургів
Усі новини