Логотип

Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

18.03.2024 10:15

Ворожу літературу - на макулатуру

65f7f6d05e9cd__макулатура-книги.jpeg

Благодійний фонд «Гуркіт» звертається до запоріжців, які досі тримають на своїх полицях застарілі, пропагандистські, імперські та інші книги, видані російською мовою, і не знають як їх позбутися.

Не варто перевантажувати сміттєві контейнери непотрібною літературою. Книги можна адресно здати на переробку. Виручені від макулатури кошти підуть на підтримку ЗСУ.

БФ «Гуркіт» забезпечує наші підрозділи  як на передових позиціях, так і для сил Протиповітряної оборони. Наразі проводиться збір для комплектації та забезпечення 10 мобільно-вогневих груп підрозділів ППО Центр, які захищають повітряний простір від  ворожих нальотів.

У партнерстві з видавництвом Vivat «Гуркіт» проводить національну акцію зі збору ідеологічно застарілої ворожої макулатури у 10 містах України, серед яких є і Запоріжжя.

Запрошуємо запоріжців нести непотрібні книги за адресою вул. Перша Ливарна, 17, офіс 29 (район площі Університетської) з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00. У разі виникнення питань звертатися на мейл hurkit.co@gmail.cjm.

Зібрана макулатура піде на переробку, а виручені кошти будуть спрямовані на захист повітряного простору України.