19.03.2024 15:10
Продовжуємо розширювати мережу міських захисних споруд
![65f98edfcfe02__IMG_5145.jpg 65f98edfcfe02__IMG_5145.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/204967/65f98edfcfe02__IMG_5145.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Продовжуємо розширювати мережу міських захисних споруд
Оновлене найпростіше укриття тепер є і в дошкільному закладі №231 «Малинка». Після капітального ремонту, проведеного за кошти місцевого бюджету, найпростіше сховище закладу перетворилось на функціональний безпечний простір, де комфортно перебувати і дітям, і дорослим.
Укриття має великий попит серед місцевого населення та, за потреби, може вмістити понад 270 людей. Наразі під час повітряних тривог сховище слугує прихистком мешканцям навколишніх будинків та працівникам дошкільного закладу.
![IMG_5143.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/205092/IMG_5143.jpg)
![IMG_5144.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/205093/IMG_5144.jpg)
![IMG_5146.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/205094/IMG_5146.jpg)
![IMG_5147.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/205095/IMG_5147.jpg)
![IMG_5148.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/205096/IMG_5148.jpg)
![IMG_5149.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/205097/IMG_5149.jpg)
![IMG_5150.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/205098/IMG_5150.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
10/07/2024
Свято для дітей Заводського району
05/07/2024
Місто продовжує підтримувати прийомні родини
Усі новини