25.03.2024 09:16
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![660124e89d5ec__photo_5190791045112257026_y.jpg 660124e89d5ec__photo_5190791045112257026_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/207223/660124e89d5ec__photo_5190791045112257026_y.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генштабу, на Запорізькому напрямку наші мужні захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог 3 рази, за підтримки авіації, атакував позиції наших воїнів, зокрема в районі села Роботине.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 9 населених пунктів у Пологівському районі. Від ударів ворожої авіації постраждали Малинівка, Роботине та Мала Токмачка. До правоохоронців надійшло 5 нових повідомлень про руйнування житлових будинків та інфраструктурних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини