26.03.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![660275a8422a0__768475d6-20c7-48ce-bad7-8eb087339504.jpg 660275a8422a0__768475d6-20c7-48ce-bad7-8eb087339504.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/207694/660275a8422a0__768475d6-20c7-48ce-bad7-8eb087339504.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші оборонці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог 4 рази атакував позиції наших захисників, зокрема південно-західніше Білогір’я та північно-західніше Вербового.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 8 громад у Пологівському районі. Від авіаційних ударів постраждали Новоданилівка та Роботине. Правоохоронці задокументували 44 повідомлення про руйнування житлових будинків та інших мирних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини