26.03.2024 20:05
ЮНІСЕФ відкриє у Запоріжжі 20 цифрових навчальних просторів
![66030f8883696__photo_2024-03-26_20-01-53.jpg 66030f8883696__photo_2024-03-26_20-01-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208388/66030f8883696__photo_2024-03-26_20-01-53.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Доступ до якісної освіти під час війни – один із пріоритетних напрямків співпраці Запоріжжя з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).
У партнерстві з фондом ми створили у трьох міських школах цифрові освітні центри, де школярі можуть підключитись до онлайн-уроків та отримати додаткові знання з основних шкільних предметів.
Щоб ще більше запорізьких хлопців та дівчат могли здобувати якісну освіту, ЮНІСЕФ у співпраці з БФ «Посмішка ЮА» планує відкрити у Запоріжжі 40 центрів надолуження освітніх втрат і 20 цифрових навчальних просторів. Ця ініціатива допоможе ще 14 тисячам запорізьких дітей отримати якісні знання та розкрити свій потенціал. Загальний бюджет проєкту становить 74 мільйони гривень.
Дякуємо партнерам з UNICEF Ukraine (https://www.facebook.com/UNICEFUkraine/ ) за турботу про наших дітей.
![photo_2024-03-26_20-01-52.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208498/photo_2024-03-26_20-01-52.jpg)
![photo_2024-03-26_20-01-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208499/photo_2024-03-26_20-01-53.jpg)
![photo_2024-03-26_20-01-54.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208500/photo_2024-03-26_20-01-54.jpg)
![photo_2024-03-26_20-01-55.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208501/photo_2024-03-26_20-01-55.jpg)