27.03.2024 09:12
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![6603c6ffbc88d__photo_5197602704329921146_y.jpg 6603c6ffbc88d__photo_5197602704329921146_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208454/6603c6ffbc88d__photo_5197602704329921146_y.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За повідомленням Генерального штабу, на Запорізькому напрямку українські військові активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог 7 разів атакував позиції наших захисників, зокрема в районі Роботиного та північно-західніше Вербового.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 7 населених пунктів у Пологівському районі. Завдали авіаційного удару по Малинівці. До правоохоронців надійшло 39 повідомлень про руйнування житлових будинків та інфраструктурних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі.
Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини