27.03.2024 13:25
Продовжується модернізація укриттів
![6604021d97375__9.jpg 6604021d97375__9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208597/6604021d97375__9.jpg)
КП «Запоріжремсервіс» поступово ремонтує укриття, що перебувають в його управлінні. Днями саме закінчили роботи в одному з найпростіших укриттів в Олександрівському районі.
Загальна площа укриття по вул.Олександрівській - понад 100 кв. м. Одночасно тут можуть перебувати 246 осіб.
З початку повномасштабного вторгнення мешканці користувались цим підвалом у разі повітряної небезпеки. Ще з часів забудови тут передбачені два входи/виходи та один аварійний вихід, що робить це приміщення придатним для укриття. Але сама територія була в незадовільному стані – відсутня вентиляція, подача електроенергії та води. Також через підтоплення зі стін відлущилось шпаклювання.
- Більше трьох годин важко було перебувати, важко дихати, бо в нас є мешканці з проблемами дихання. Світло в одній з кімнат ми якось ще провели самотужки, але в цілому було зрозуміло, що без допомоги комунальників не впоратись. Тепер ситуація радикально інша – приміщення відремонтоване та обладнане для довготривалого перебування. Є ще питання щодо доступу до цього укриття, адже за законом воно повинно бути постійно відкритим. Але у нас тут поряд життєво важливі комунікації будинку. Тож тепер постала необхідність в облаштуванні окремих дверей на замку, щоб попередити можливе стороннє втручання в комунікації, - розповів мешканець будинку Олександр.
Силами КП «Запоріжремсервіс» у сховищі виконано наступні роботи:
- поточний ремонт;
- відновлення систем каналізації, електро- та водопостачання;
- заміна захисних дверей;
- облаштування санвузла;
- встановлення системи чистої та фільтруючої вентиляції;
- обладнання місця для сидіння/лежання.
- Днями це приміщення було введено в експлуатацію. Одразу після закінчення ремонтних робіт перевірку укриття провела профільна комісія у складі працівників ДСНС і управління з питань протидії надзвичайним ситуаціям та цивільного захисту населення Запорізької міської ради. За підсумками інспекції це приміщення відповідає необхідним нормам і готове для використання за призначенням, - зазначила прессекретарка КП «Запоріжремсервіс» Лідія Гвілава.
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208623/1.jpg)
![10.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208624/10.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208625/2.jpg)
![3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208626/3.jpg)
![4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208627/4.jpg)
![5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208628/5.jpg)
![6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208629/6.jpg)
![7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208630/7.jpg)
![8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208631/8.jpg)
![9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208632/9.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
15/07/2024
Роботи на мережах та котельнях
15/07/2024
«Водоканал» інформує про виконані роботи
15/07/2024
Комунальники ремонтують житловий фонд міста
Усі новини