27.03.2024 16:10
Міжнародні організації підтримують медичну галузь Запоріжжя
![660426471d6c4__o_1hhkbb2pktsh1m5v6ma1e2a1c4ra.jpg 660426471d6c4__o_1hhkbb2pktsh1m5v6ma1e2a1c4ra.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208814/660426471d6c4__o_1hhkbb2pktsh1m5v6ma1e2a1c4ra.jpg)
Міські лікарні продовжують отримувати гуманітарну допомогу від світової спільноти. Так, минулого тижня благодійники передали запорізьким медичним установам обладнання, лікарські засоби та інше. Про допомогу, яка надійшла з 21 по 27 березня, повідомили у КУ «Адміністрація з питань охорони здоров’я».
Так, за цей період були передані такі види допомоги:
- від Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) міська лікарня №3 отримала вироби медичного призначення (маски), а міська дитяча лікарня №5 - лікарські засоби;
- від Family health international 360 (FHI 360) міській лікарні №7 передані вироби медичного призначення (тест-смужки). Лікарські засоби (небулайзер, трубки для небулайзера, глюкометр, смужки для глюкометру) - центру первинної медико-санітарної допомоги №2;
- від ННК «ПРОДЖЕКТ ХОУП – ЗЕ ПІПЛ-ТУ-ПІПЛ ХЕЛС ФАУНДЕЙШН, ІНК.» центр первинної медико-санітарної допомоги №2 отримав гігієнічні набори.