27.03.2024 20:05
Розширюємо міжнародну співпрацю
![660460f091a69__photo_2024-03-27_18-33-04.jpg 660460f091a69__photo_2024-03-27_18-33-04.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208952/660460f091a69__photo_2024-03-27_18-33-04.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запоріжжя розширює співпрацю з європейськими партнерами.
Разом з головою обласної військової адміністрації Іваном Федоровим провели відеоконференцію з представниками Програми «U-LEAD з Європою», французького департаменту Атлантична Луара, адміністративного центру департаменту міста Нант та ще одного французького міста Резе.
Під час нашої онлайн-зустрічі обговорили проєкти, які за сприяння французьких партнерів можуть бути реалізовані у рамках програми Ukraine Facility - інструменту фінансової підтримки України від Євросоюзу.
Тематика запропонованих проєктів - екологія, енергозбереження, будівництво модульного житла для переселенців, перебудова зношених будинків та перетворення їх на сучасне екологічне житло.
Завжди готові переймати безцінний досвід інших міст та країн, щоб зробити наше Запоріжжя ще кращим.
![photo_2024-03-27_18-33-04.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/209020/photo_2024-03-27_18-33-04.jpg)
![photo_2024-03-27_18-33-05.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/209021/photo_2024-03-27_18-33-05.jpg)
![photo_2024-03-27_18-33-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/209022/photo_2024-03-27_18-33-06.jpg)