28.03.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![6605182c88dd9__photo_5199667780440412935_y.jpg 6605182c88dd9__photo_5199667780440412935_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208994/6605182c88dd9__photo_5199667780440412935_y.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генерального штабу, на Запорізькому напрямку українські воїни активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог, за підтримки авіації, 4 рази атакував позиції наших захисників, зокрема в районі Роботиного.
Водночас російські терористи продовжують обстрілювати прифронтові громади області. Вночі окупанти здійснили атаки безпілотниками по Запоріжжю та населеним пунктам Пологівського району. Завдали авіаційних ударів по селу Роботине. Артобстрілів зазнали 7 громад. Правоохоронці задокументували 53 повідомлення про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини