30.03.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![6607babcbc026__photo_2024-03-30_09-06-04.jpg 6607babcbc026__photo_2024-03-30_09-06-04.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/209890/6607babcbc026__photo_2024-03-30_09-06-04.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За повідомленням Генерального штабу, на Запорізькому напрямку українські воїни активними діями завдають ворогу втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби окупанти здійснили 4 безуспішні атаки на позиції наших захисників, зокрема північно-західніше села Вербове.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 9 населених пунктів у Пологівському районі. Від ударів ворожої авіації постраждали Оріхів, Новоданилівка та Роботине. Правоохоронці зафіксували 28 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
16/07/2024
Обговорили проєкт меморіалу загиблими героям
16/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
Усі новини